Whatsapp Destek

0850 441 11 35
Haftaiçi 09:30-18:00 Arası

Ücretsiz Kargo

300 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

%100 Orijinal Ürün

Adınıza Faturalı
Yetkili Satıcı

Kolay İade & Değişim

15 gün içinde
Değişim veya İade Hakkı

Jordan Jordan Ma2 Erkek Basketbol Ayakkabısı CV8122-006 Siyah

Jordan MA2 ile sneaker standartlarını altüst et. Süet, sırçalı deri ve çeşitli kumaşların karışımından üretilen stil, yeni ve klasik tasarımı birleştiren alışıldığın dışında etiketlere, teknik mikro grafiklere ve işlenmemiş köpük kenarlara sahiptir. Kolayca giyilip çıkarılabilen bu stil, her türlü giysiye uyum sağlar.

CV8122-006 Modelinin Özellikleri

- Dayanıklı, destekleyici ve hafif yastıklama için şekillendirilmiş köpük orta tabanın topuk kısmında Max Air 200 birimi bulunur.
- Yükseltilmiş topuk kısmı ve ergonomik uzun dil kısmıyla bir araya gelen ayakkabı çıkarma sistemi, kolayca giyilip çıkarılabilen bir tasarım sunar.
- Ayakkabı çeşitli malzemelerden üretilmiştir. Sentetik, kumaş ve süet kombinasyonu, büyük ve katmanlı olmasına rağmen şaşırtıcı derecede hafif olan farklı bir stil oluşturur.
- Yumuşak, delikli köpük taban astarı, köpük bilek ve dil kısmı ayağını sararak rahat tutar.
- Bağcık gözleri ve burun kısmı süetten üretilmiştir
- Yan kısımda şeffaf çekme ucu bulunur
- Asimetrik dil çekme ucuna sahiptir
- Şekillendirilmiş köpük tabana sahiptir

Ürün İade ve Değişim
 
Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.
 

Tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmında bulunan boş kısma iade etmek istiyorum veya değiştirmek istiyorsanız değiştirmek istediğiniz ürünün (bedenini) numarasını yazmanız gerekmektedir. Sadece aynı ürün beden değişimi yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen ürün ile birlikte gelen İade ve Değişim formuna bakınız. Değişim ürününüz bize ulaştığında istediğiniz beden(numara) stokta mevcut değilse iade olarak işleme alınacaktır. Farklı ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.
 
Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,Tozluk gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.
 

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır. (Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır) Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir ve tarafınıza geri gönderilecektir.

 
Ürün değişiminde ya da iadesinde, alışverişiniz 300 TL üzeri ise kargo ücreti satıcıya aittir. (Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılabilir)
Alışverişiniz 300 TL altı ise kargo ücreti alıcıya aittir. (İstediğiniz kargo firması ile ödemesi gönderen kişiye ait şekilde gönderim yapılabilir)
İlk degişim ya da iade işlemi Satıcıya aittir (300 TL Üzeri Alışveriş için ve Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı şekilde gönderim yapılabilir)
İkinci ve akabinde gelen tüm değişim ücretleri Alıcıya aittir.
Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
Adres : İnönü Mahallesi İnkilap Caddesi No:86/A Çeşme İZMİR 0850 441 11 35