Whatsapp Destek

0850 441 11 35
Haftaiçi 09:30-18:00 Arası

Ücretsiz Kargo

300 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

%100 Orijinal Ürün

Adınıza Faturalı
Yetkili Satıcı

Kolay İade & Değişim

15 gün içinde
Değişim veya İade Hakkı

Skechers Arch Fit Glide-Step-Highlight Kadın Günlük Ayakkabı 149871-WMLT Beyaz

Skechers Arch Fit Glide-Step - Highlighter kadın spor ayakkabı ile sağlam ve konforlu adımlar atın! Sayasında kullanılan atletik file kumaş oldukça hafif, esnek ve konforludur.

149871-WMLT Modelinin Özellikleri

- Sayada nefes alabilen atletik kumaş ve sentetik deri katmanlar kullanılmıştır.
- Topuk yüksekliği 3,8 cm'dir.
- Skechers® and Arch Fit® logo detayları mevcuttur.
- Ayak hastalıkları uzmanları tarafından onaylanmış kemer desteğine sahip, yürüme rahatlığı için tasarlanmış çıkarılabilir konforlu Arch Fit iç taban teknolojisi kullanılmıştır.
- 20 yıllık veriler ve 120,000 ağırlıksız ayak taramaları ile ayak uzmanları tarafından geliştirilmiş şekle sahiptir.
- İç taban çıkarılabilir özelliktedir.
- Glide-Step teknolojisi geometrik orta ttaban tasarımıyla her adımda dengenizi sağlamanıza yardımcı olur.
- Stabilite, yer tutuşu ve dayanıklılık sağlayan Goodyear® Performance dış taban teknolojisi kullanılmıştır.

Ekstra Detay

Ayaklarınızın doğal hareketi ile birlikte esneyen bu saya, aynı zamanda nefes alarak gün boyunca kuru ve ferah hissetmenizi sağlar. Skechers Arch Fit Glide-Step - Highlighter kadın spor ayakkabının iç tabanında ayak sağlığı uzmanları tarafından geliştirilen Arch Fit teknolojisi kullanılmıştır. Ayaklarınızın kemer bölümünü destekleyerek yürüdükçe bu bölümü şekillendiren Arch Fit sayesinde daha sağlıklı ayaklara sahip olursunuz. Skechers Arch Fit Glide-Step - Highlighter kadın spor ayakkabının orta tabanında Glide Step teknolojisi kullanılmıştır.Bu teknoloji geometrik şekillerin birleşmesini andıran dikkat çekici tasarımının yanı sıra, darbe etkilerini minimuma indirerek size konforlu bir yürüyüş deneyimi sunması ile de ön plana çıkar. Skechers Arch Fit Glide-Step - Highlighter kadın spor ayakkabının dış tabanı 3,8 cm topuk yüksekliğine sahip olup Goodyear ile ortaklaşa geliştirilen Goodyear Performance kauçuk kullanılarak tasarlanmıştır. Geliştirilmiş yer tutuşu, denge ve dayanıklılık konusunda mükemmel olan bu dış taban sayesinde kendinizi gün boyunca hareket ederken güvende hissedersiniz.

Ürün İade ve Değişim
 
Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.
 

Tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmında bulunan boş kısma iade etmek istiyorum veya değiştirmek istiyorsanız değiştirmek istediğiniz ürünün (bedenini) numarasını yazmanız gerekmektedir. Sadece aynı ürün beden değişimi yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen ürün ile birlikte gelen İade ve Değişim formuna bakınız. Değişim ürününüz bize ulaştığında istediğiniz beden(numara) stokta mevcut değilse iade olarak işleme alınacaktır. Farklı ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.
 
Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,Tozluk gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.
 

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır. (Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır) Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir ve tarafınıza geri gönderilecektir.

 
Ürün değişiminde ya da iadesinde, alışverişiniz 300 TL üzeri ise kargo ücreti satıcıya aittir. (Yurtiçi Kargo ile gönderim yapılabilir)
Alışverişiniz 300 TL altı ise kargo ücreti alıcıya aittir. (İstediğiniz kargo firması ile ödemesi gönderen kişiye ait şekilde gönderim yapılabilir)
İlk degişim ya da iade işlemi Satıcıya aittir (300 TL Üzeri Alışveriş için ve Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı şekilde gönderim yapılabilir)
İkinci ve akabinde gelen tüm değişim ücretleri Alıcıya aittir.
Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
Adres : İnönü Mahallesi İnkilap Caddesi No:86/A Çeşme İZMİR 0850 441 11 35